- -11,76 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Βάρος | 0.85 Kg |
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εξουσία | 1630 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ψυχρή εξωτερική επιφάνεια, Бързо кипване, Περιστρεφόμενη βάση 360° |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |