- -11,76 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 21 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 0.85 Kg |
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Bej |
| Putere | 1630 W |
| Funcții | Oprirea automată, Suprafață exterioară rece, Fierbere rapidă, Rotire la 360° |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1 l |
| Garanție | 24 месеца |