- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Βάθος | 24.5 cm |
| Βάρος | 1.64 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2000 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Φίλτρο που πλένεται, Χώρος αποθήκευσης καλωδίου ρεύματος, Подвижен филтър, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Θερμόμετρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |