- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 29 cm |
| Latime | 19.5 cm |
| Adancime | 24.5 cm |
| Greutate | 1.64 Kg |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2000 W |
| Funcții | Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Filtru de spălare, Spațiul de stocare a cablului de alimentare, Filtru detașabil, Rotire la 360°, Termometru |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 месеца |