- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 24.4 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάθος | 17 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μέλι |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Φωτεινή ένδειξη, Θήκη αποθήκευσης καλωδίων, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Φίλτρο αλάτων |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |