- Produs nou
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 24.4 cm |
| Latime | 17 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Cupru |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Non-Slip, Indicatorul luminos, Compartiment de depozitare a cablurilor, Rotire la 360°, Filtru de calcar |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |