
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό / Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Овлажнител |
| Λειτουργίες | Свързване с мобилен телефон |
| Πλεονεκτήματα | Овлажнява въздуха |
| Τύπος διαχύτη αρώματος | С ултразвук |
| Πλάτος | 19.2 cm |
| Μήκος | 24.5 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Εξουσία | 26 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος ύγρανσης | Ултразвук |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 6 l |