
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb / gri |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Овлажнител |
| Funcții | Свързване с мобилен телефон |
| Avantaje | Овлажнява въздуха |
| Tip difuzor de arome | С ултразвук |
| Lăţime | 19.2 cm |
| Lungime | 24.5 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Capacitate | 6 l |
| Putere | 26 W |
| Garanție | 24 luni |
| Tip de umidificare | Ултразвук |
| Capacitate rezervor | 6 l |