- -48,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Филтър, 1 x Дифузер на етерични масла |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Ρυθμιζόμενη ένταση, Свързване с мобилен телефон |
| Σειρά | Οχι |
| Πλεονεκτήματα | Добавят се етерични масла, Поддържа влажността в помещението, Χρονοδιακόπτης, Овлажнява въздуха, Αυτόματη απενεργοποίηση, Покрива до 35-40 кв.м. |
| Υψος | 33.5 cm |
| Βάρος | 1.57 Kg |
| Χωρητικότητα | 4.5 l |
| Διάμετρος | 19 cm |
| Εξουσία | 28 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα έντασης | 3 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 4.5 l |