- -48,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Филтър, 1 x Дифузер на етерични масла |
| Funcții | Frânare automată, Intensitate reglabilă, Свързване с мобилен телефон |
| A stabilit | Nu |
| Avantaje | Добавят се етерични масла, Поддържа влажността в помещението, Temporizator, Овлажнява въздуха, Oprirea automată, Покрива до 35-40 кв.м. |
| Înălţime | 33.5 cm |
| Greutate | 1.57 Kg |
| Capacitate | 4.5 l |
| Diametru | 19 cm |
| Putere | 28 W |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Niveluri de intensitate | 3 |
| Garanție | 24 luni |
| Capacitate rezervor | 4.5 l |