- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, οθόνη LCD, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία απόβαρου, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3x AAA |
| Χρήση | Σπιτικό, Εμπορική |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 5 g |
| Υψος | 2 cm |
| Πλάτος | 15.2 cm |
| Μήκος | 26.5 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |