- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Gri deschis |
| Funcții | Măsurarea lichidelor, LCD, Indicator de suprasarcină, Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția Tara, Sistem anti-alunecare |
| Baterii necesare | 3x AAA |
| Utilizare | Intern, Comercial |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 5 g |
| Înălţime | 2 cm |
| Lăţime | 15.2 cm |
| Lungime | 26.5 cm |
| Garanție | 60 luni |