- -27,10 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο, Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λειτουργία TARA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 20 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 0.05 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 5 g |
| Πλάτος | 55 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Βάρος | 1.7 Kg |