- -27,10 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Metal, Oţel |
| Caracteristici cheie | Functie TARA |
| Greutate maxima suportata | 20 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg |
| Diviziune de cantarire | 0.05 g |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Acuratete de masurare (+/-) | 5 g |
| Latime | 55 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 1.7 Kg |