- -2,56 €
![]()
- Μέγιστο βάρος: 180 κιλά
- Διαίρεση: 50 γρ.
- 4 αισθητήρες υψηλής ακρίβειας
- Οθόνη LCD: 5,9 x 2,3 cm
- Διαστάσεις
Πλάτος: 260 mm
Μήκος: 260 mm
Ύψος: 4 mm
- Αυτόματη ενεργοποίηση όταν πατάτε στην κλίμακα
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Κουμπί επιλογής μονάδας βάρους: kg / lb / st
- Ένδειξη υπερφόρτωσης
- Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
- Αντιολισθητικά πόδια
- Τροφοδοσία: Μπαταρίες
- Απαιτούμενες μπαταρίες: 1 x CR2032 (δεν περιλαμβάνονται)
- Χρώμα: Ασημί
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Μέγιστο βάρος: 180 κιλά
- Διαίρεση: 50 γρ.
- 4 αισθητήρες υψηλής ακρίβειας
- Οθόνη LCD: 5,9 x 2,3 cm
- Διαστάσεις
Πλάτος: 260 mm
Μήκος: 260 mm
Ύψος: 4 mm
- Αυτόματη ενεργοποίηση όταν πατάτε στην κλίμακα
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Κουμπί επιλογής μονάδας βάρους: kg / lb / st
- Ένδειξη υπερφόρτωσης
- Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
- Αντιολισθητικά πόδια
- Τροφοδοσία: Μπαταρίες
- Απαιτούμενες μπαταρίες: 1 x CR2032 (δεν περιλαμβάνονται)
- Χρώμα: Ασημί
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ένδειξη φόρτισης μπαταρίας |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1 CR2032 3V |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg, Πέτρα - πέτρα |
| Διαχωρισμός | 1 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |