- -2,56 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Argint |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Caracteristici cheie | Indicatorul de încărcare a bateriei |
| Baterii necesare | 1 CR2032 3V |
| Greutate maxima suportata | 180 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg, Piatră - kam |
| Diviziune de cantarire | 1 g |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |