- -4,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически самобръсначки |
|
| Material lame | Inox |
| Culoare | Gri |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tehnologie | Wet&Dry, Tehnologie după contururi, Display LED, Indicator de încărcare a bateriei, Ergonomic, Auto-ajutorare a lamelor |
| Numar lame | 3 |
| Functii | Rezistent la apa, Lavabil, Indicator baterie, Maner ergonomic, Timer incorporat, Display LED, Wet&Dry, Fara fir, Non-Slip, Ras neted, Raccoon, Protecția antibacteriană, Mâner anti-alunecare, Cap de rotație flexibil, Bărbierit pe piele umedă sau uscată, Cap detașabil, Cuțite de auto-blocare, Lame rotunjite și adaptabile, Cap flexibil pentru a urmări contururile feței, Indicator de curățare, Rezistent la apă, Indicator de baterie slab, Бръснене на 360 градуса |
| Tip produs | Aparat de ras electric |
| Zona corporala | Mustață, Barbă |
| Destinat pentru | Trimirea, Bărbierit |
| Utilizare | Bărbierit umed, Shave uscat |
| Tip piele | Sensibil, Normal |
| Tip aparat de ras | Cu lame rotative |
| Tip utilizare | Acasă |
| Invelis lame | Inox |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Timp de incarcare | 60 min |
| Latime | 6.7 cm |
| Lungime | 16.3 cm |
| Greutate | 216 g |
| Garanție | 24 luni |