- -1,53 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Metal |
| Culoare | Roz |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Spargere |
| Tip utilizare | Intern |
| Putere | 15 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Temperatura maxima | 240 C |
| Lungime | 30 cm |
| Diametru cilindru | 4 cm |