- -8,39 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Negru |
| Functii | Cablu rotativ, Încălzire, Rece, Oprirea automată, LCD |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 1 |
| Tip ondulator | Masha conică |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Temperatura maxima | 220 C |
| Trepte temperatura | 10 |
| Timp maxim de incalzire | 30 sec |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Diametru cilindru | 10 mm |
| Garanție | 36 luni |
| Material invelis | Ceramică |