- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Turmaline |
| Culoare | Violet, Negru |
| Set | Nu |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 6 |
| Putere | 1000 W |
| Temperatura maxima | 74 C |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 5.5 cm |
| Lungime | 4.5 cm |
| Garanție | 24 luni |