- -66,47 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Culoare | Aur roz, Negru |
| Functii | Încălzire, Indicator LED, Protecția la temperatură, Butonul ON / OFF, Aer rece, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Spargere, Îndreptarea, Despică |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 5 |
| Putere | 1400 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Temperatura maxima | 100°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Latime | 4.57 cm |
| Lungime | 34.3 cm |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Garanție | 24 luni |