- -75,10 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Inox |
| Culoare | Roz |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Aer rece, Auto-Curl |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 3 |
| Putere | 1650 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.57 cm |
| Lungime | 4.57 cm |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Garanție | 24 месеца |
| Material invelis | 24 luni |