- -132,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Capacitate de incalzire | 21000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 55 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 21000 BTU |
| Capacitate de racire | 21000 BTU |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.71 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.26 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.8 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.57 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.39 |
| Coeficient de răcire EER | 3.23 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.71 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 56 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 41.5 Kg |
| Garanție | 36 luni |