- -256,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 60 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 36000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 10.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 11 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.95 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.15 kW |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.12 |
| Nivel de zgomot | 61 dB |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Latime Dispozitiv extern | 98.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 80.8 cm |
| Garanție | 36 luni |