(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 48 l |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2000 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 37 cm |
| Lăţime | 57 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |