- -19,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Ceramică |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Bej, Negru |
| Functii | Oprirea automată, Pisa, Setări de temperatură, Setarea cantității de cafea, Protecție împotriva supraîncălzirii, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Setarea nivelului de cafea |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Restabili |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Inaltime | 37.1 cm |
| Latime | 24.6 cm |
| Adancime | 43.3 cm |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Inaltime maxima ceasca | 14.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |