- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 44.6 cm |
| Latime | 27.2 cm |
| Adancime | 41.4 cm |
| Greutate | 6.2 Kg |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 65 W |
| Capacitatea ulciorului | 0 l |