- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Multicolor |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 57 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Capacitate | 20 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |