- -70,51 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Plastic, Inox |
| Utilizare | Intern |
| Putere | 2200 W |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitatea de maruntire | 4.3 кг/мин |
| Inaltime | 25.4 cm |
| Latime | 19.9 cm |
| Lungime | 29.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Garanție | 24 месеца |