- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 250 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 9 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Culoare | Alb, Portocaliu |
| Functii | Amestecare, Spargere |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer mobil |
| Caracteristici cheie | Turbo |
| Garanție | 24 luni |