- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn |
| Înălţime | 87 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Numărul de niveluri | 3 |
| Tip produs | Кухненска количка |
| Tipul de montare | Свободностоящ |