- -10,23 €
- Изчерпано

Декоративен абсорбатор Hausberg
- Мощност: 110 W
- Монтира се на стената
- Корпус от неръждаема стомана
- Модерен дизайн
- Управление с бутони
- Миещ се алуминиев филтър
- Максимална всмукателна мощност 450 м3/ч
- Три нива на скорост
- Широчина: 60 см
- Халогенна крушка
- 3 нива на скорост
- Ниво на шум: 56 dBA
- Диаметър на изпускателната тръба: 120 мм
- Тегло без опаковка: 5 кг
- Цвят: Черен / Златист
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 110 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 450 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Материал | Инокс |
| Тип светлина | Халоген |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой лампички | 1 |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас A |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 0 м |
| Тегло | 5 Kg |