- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

Διακοσμητική κουκούλα Hausberg
- Ισχύς: 110 W
- Τοποθετείται στον τοίχο
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
- Μοντέρνος σχεδιασμός
- Έλεγχος με κουμπιά
- Филтър αλουμινίου που πλένεται
- Μέγιστη ισχύς αναρρόφησης 450 m3/h
- Τρία επίπεδα ταχύτητας
- Πλάτος: 60 cm
- Λαμπτήρας αλογόνου
- 3 επίπεδα ταχύτητας
- Επίπεδο θορύβου: 56 dBA
- Διάμετρος σωλήνα εξάτμισης: 120 mm
- Βάρος χωρίς συσκευασία: 5 κιλά
- Χρώμα: Μαύρο / Χρυσό
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Διακοσμητική κουκούλα Hausberg
- Ισχύς: 110 W
- Τοποθετείται στον τοίχο
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
- Μοντέρνος σχεδιασμός
- Έλεγχος με κουμπιά
- Филтър αλουμινίου που πλένεται
- Μέγιστη ισχύς αναρρόφησης 450 m3/h
- Τρία επίπεδα ταχύτητας
- Πλάτος: 60 cm
- Λαμπτήρας αλογόνου
- 3 επίπεδα ταχύτητας
- Επίπεδο θορύβου: 56 dBA
- Διάμετρος σωλήνα εξάτμισης: 120 mm
- Βάρος χωρίς συσκευασία: 5 κιλά
- Χρώμα: Μαύρο / Χρυσό
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 110 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 450 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Inox |
| Τύπος φωτός | Αλογόνο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0 m |
| Βάρος | 5 Kg |