- -10,23 €
- Stoc epuizat

Hota decorativa Hausberg
- Putere: 110 W
- Montat pe perete
- Carcasa din otel inoxidabil
- Design modern
- Buton de control
- Filtru din aluminiu lavabil
- Putere maxima de aspirare 450 m3/h
- Trei niveluri de viteză
- Latime: 60 cm
- Bec cu halogen
- 3 trepte de viteza
- Nivel de zgomot: 56 dBA
- Diametru conducta de evacuare: 120 mm
- Greutate fara ambalaj: 5 kg
- Culoare: Negru / Auriu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Hota decorativa Hausberg
- Putere: 110 W
- Montat pe perete
- Carcasa din otel inoxidabil
- Design modern
- Buton de control
- Filtru din aluminiu lavabil
- Putere maxima de aspirare 450 m3/h
- Trei niveluri de viteză
- Latime: 60 cm
- Bec cu halogen
- 3 trepte de viteza
- Nivel de zgomot: 56 dBA
- Diametru conducta de evacuare: 120 mm
- Greutate fara ambalaj: 5 kg
- Culoare: Negru / Auriu
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 110 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Material | Inox |
| Tip lumina | Halogen |
| Functii | Iluminat |
| Design | Decorativ |
| Numar becuri | 1 |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Latime | 60 cm |
| Lungime cablu | 0 m |
| Greutate | 5 Kg |