- -27,10 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 80 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой лампички | 1 |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас A |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 4.51 Kg |