- -27,10 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 80 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάρος | 4.51 Kg |