- -27,10 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 80 W |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Design | Decorativ |
| Numar becuri | 1 |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 4.51 Kg |