- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 140 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 450 м³/н |
| Цвят | Черен |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Телескопичен |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Ширина за вграждане | 50 cm |
| Дълбочина за вграждане | 13 cm |
| Гаранция | 24 месеца |