- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 140 W |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 450 m³/h |
| Culoare | Negru |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Design | Telescopic |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 60 cm |
| Latime incastrare | 50 cm |
| Adancime incastrare | 13 cm |
| Garanție | 24 luni |