- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 140 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 450 m³/n |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος φωτός | LED |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ενσωματωμένο πλάτος | 50 cm |
| Βάθος εγκατάστασης | 13 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |