- -28,12 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 95 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 300 м³/н |
| Цвят | Бял |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой лампички | 2 |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Рециркулация |
| Материал филтър | Алуминий |