- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 95 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 300 m³/n |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Ανακυκλοφορία |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |