- -28,12 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 95 W |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 300 m³/h |
| Culoare | Alb |
| Functii | Iluminat |
| Design | Convenţional |
| Numar becuri | 2 |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | Recirculare |
| Material filtru | Aluminiu |