- -33,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 420 м³/мин |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Бял |
| Материал | Инокс, Метал |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Телескопичен |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Височина | 17.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |