- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 190 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 420 м³/мин |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Inox, Μέταλλο |
| Τύπος φωτός | LED |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Υψος | 17.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |