- -33,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 420 м³/мин |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Material | Inox, Metal |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Design | Telescopic |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Inaltime | 17.5 cm |
| Garanție | 24 luni |