
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 90 W |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Mаксимален въздушен поток | 250 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Материал филтър | Алуминий |
| Височина | 17.5 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |