
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 90 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ροή αέρα | 250 м³/н |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος φωτός | LED |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Υψος | 17.5 cm |
| Βάθος | 30 cm |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |