
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 90 W |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Debit maxim de aer absorbit | 250 м³/н |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Negru |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Material filtru | Aluminiu |
| Inaltime | 17.5 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |