
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 3 степени на мощност
- Ширина: 60 см
- Енергиен клас: C
- Диаметър на изходна тръба: 150 мм
- Капацитет на абсорбиране: 300 м3/ч
- Управление чрез пуш бутон
- Алуминиев филтър
- Размери (ВxШxД): 198x595x481 мм
- Цвят: Инокс
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 300 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Цвят | Инокс |
| Дизайн | Конвенционален |
| Енергиен клас | Клас C |
| Височина | 19.8 cm |
| Дълбочина | 48.1 cm |
| Гаранция | 24 месеца |